“Наблизити справедливий і тривалий мир для України”: Зеленський прибув до Швейцарії

Зеленський прибув до Швейцарії. Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 14 червня, прибув до Швейцарії на Глобальний саміт миру, повідомляє FREEДОМ.

“Попереду два дні активної роботи з країнами з усіх куточків світу, із різними народами, які, проте, об’єднані спільною метою — наблизити справедливий і тривалий мир для України”, — написав глава держави у своєму Telegram.

Саміт миру дасть змогу глобальній більшості зробити конкретні кроки у сферах, що важливі для кожного у світі: ядерна та продовольча безпека, повернення військовополонених і всіх депортованих осіб, зокрема депортованих українських дітей.

У саміті візьмуть участь близько 100 країн і міжнародних організацій.

“Вдячний усім, хто вирішив долучитися та продемонструвати глобальне лідерство й відданість миру, міжнародному праву та Статуту ООН. Як відповідальна світова більшість, разом ми маємо докласти всіх зусиль, щоб покласти край війнам, агресіям і колоніальній окупації та унеможливити їхнє повторення. Упевнений, що всі люди світу хочуть справедливого миру та поваги до кожної нації”, — пояснив Зеленський.

Формат саміту передбачає можливість для кожної нації продемонструвати своє лідерство в досягненні спільних цілей. Голос відповідальної світової більшості здатен наблизити мир і відновити повну силу Статуту ООН.

https://www.youtube.com/watch?v=7v17y4eI7Q4&ab_channel=FREE%D0%94OM.LIVE

Читайте також: Зеленський зустрівся з Папою Римським Франциском (ВІДЕО)

Прямий ефір