На російську армію чекає снарядний “інсульт”, — військово-політичний оглядач

Ілюстративне фото: dn.npu.gov.ua

Брак артилерійських снарядів і боєприпасів призведе армію Росії до колапсу. Особливо в дефіциті — 125 калібр. Без підтримки третіх країн інтенсивність обстрілів російською стороною знизиться до менш ніж 10 тис. на добу. Про це сьогодні, 12 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

“Якщо говорити про артилерійські боєприпаси, снаряди, а в принципі не тільки артилерійські, а й танкові постріли зокрема, особливо для калібру 125 мм, ситуація в них погіршується, безумовно. Внутрішнє виробництво не забезпечує повного обсягу, який необхідний для пропорційного забезпечення боєкомплектом усіх підрозділів. Без підтримки третьої країни у них, скажімо так, зараз те, що відбувається в російській армії, називають снарядним голодом, із цим складно не погодитися. Оскільки знову-таки лютий, березень, квітень 2022 року вони могли собі дозволити на добу здійснювати від 70 до 80 тисяч пострілів. Зараз у них цей показник 15 тисяч пострілів на добу. Тобто ми бачимо наскільки воно зменшується. І це називають снарядним голодом. Але буквально за 2-3 місяці це буде вже не голод, це буде снарядний інсульт. У них середньостатистична кількість пострілом зменшиться до 10 тисяч і навіть менше на добу. Без підтримки будь-якої третьої країни вони не зможуть будь-яким чином утримувати цей показник або нарощувати його”, — сказав він.

Саме тому, зазначає Коваленко, зараз російське командування і російський дипломатичний сектор зокрема займаються пошуком постачання снарядів з інших країн. Розглядають насамперед Іран, Китай і Таджикистан.

Читайте також: РФ втратила величезну кількість важкої бронетехніки на трьох напрямках – подробиці від Романенка

Прямий ефір