На Бахмутському напрямку РФ намагається проводити ротацію під прикриттям інтенсивного вогню — подробиці від Череватого

Руїни Бахмута. Фото: instagram.com/libkos

Східний фронт залишається найгарячішим в Україні. Про це сьогодні, 5 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

“Східний фронт залишається однією з найгарячіших точок. На Бахмут, як напрямок, який всі останні місяці був найгарячішою точкою цього фронту, зараз ворог проводить ротаційні заходи. Тому трохи-трохи бої, ну, не те, що стихли, зменшилася кількість цих бойових зіткнень. За цю добу тільки одне бойове зіткнення було, але ворог прикриває свої ротаційні заходи інтенсивним вогнем. 352 рази він завдавав ударів по наших позиціях, три авіанальоти”, — сказав Череватий.

Він наголосив, що водночас українські Сили оборони знищують противника всіма доступними вогневими засобами.

“69 окупантів знищили за добу, 119 ми поранили і один потрапив у полон. Також знищено три артилерійські гармати, протитанковий комплекс, зенітно-ракетний комплекс “Стріла-10″ і також два польових із боєприпасами, п’ять військових автомобілів і один спостережний пункт роти”, — повідомив речник.

Череватий зазначив, що на Бахмутському напрямку було знищено військовий потенціал російських окупантів. Сили оборони України роблять усе можливе, щоб ротаційні заходи армії РФ відбувалися максимально неспокійно.

“Планово завдаємо удари. Ведемо інші підготовчі заходи для того, щоб у ворога не вийшло спокійно розміститися на тих позиціях і проводити й далі атакувальні дії”, — сказав речник.

Читайте також: Ще 410 ворогів знищені в Україні: дані щодо втрат росармії оновив Генштаб ЗСУ

Нагадаємо, армія РФ продовжує зосереджувати основні зусилля на спробах повної окупації Луганської та Донецької областей: за минулу добу відбулося 29 бойових зіткнень.

Прямий ефір