Мир — це більше, ніж відсутність війни, — Шольц 

Олаф Шольц. Фото: eda.admin.ch

Жодна країна не хоче миру більше, ніж Україна. Про це сьогодні, 15 червня, на Глобальному саміті миру заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц, інформує FREEДОМ.

“Мир — це більше, ніж відсутність війни, і негайне припинення вогню без серйозних перемовин, без дорожньої карти до справедливого і тривалого миру, просто на основі так званих нових реалій — просто легітимізує захоплення Росією української землі та призведе до нового замороженого конфлікту, сценарію, несправедливо небезпечного, нестійкого для України, Європи та міжнародної спільноти загалом”, — упевнений Шольц.

Читайте також: Обнулення російського наративу про втому від України: як проходить перший день Саміту миру — включення з Бюргенштока (ВІДЕО)

Нагадаємо, 15-16 червня у Швейцарії відбувається перший Глобальний саміт миру, у роботі якого станом на 15 червня бере участь 101 делегація. Станом на 14 червня свою присутність підтверджували 92 країни і 8 міжнародних організацій.

Як повідомлялося раніше, 14 червня, за день до Глобального саміту миру, Путін виступив у МЗС РФ, де озвучив свої “фантазії” щодо встановлення миру. Він заявив, що РФ готова завершити бойові дії і почати переговори за умови, якщо українські війська повністю підуть з територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей у межах їхніх адміністративних кордонів. Крім того, Путін хоче, щоб Україна повідомила про відмову від вступу до НАТО.

Читайте також: На Саміті миру — понад 90 країн, а Путін готується до візиту в Північну Корею, — Рютте

Прямий ефір