Ми не повинні недооцінювати безумство російського політичного керівництва, — Веніславський про підготовку провокацій на Запорізькій і Курській АЕС

Федір Веніславський. Фото: president.gov.ua

Російське політичне керівництво може піти на провокації на Запорізькій і Курській атомних електростанціях (АЕС), оскільки терористичний характер ведення війни спостерігається з перших днів війни. Не варто забувати про те, що весь світ спостерігає за перебігом війни Росії проти України й будь-який терористичний акт не залишиться безкарним. Про це сьогодні, 17 серпня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів представник президента у Верховній Раді України, член парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський.

“Ми не повинні недооцінювати рівень безумства російського політичного керівництва, цих злочинців воєнних. Терористичний характер дій окупаційних військ залишається незмінним з перших днів війни. Цілями 90% атак і ракетних, і бомбових є об’єкти мирної критичної інфраструктури, які не мають жодного стосунку до війни. Вони знищуються для того, щоб продемонструвати, що Росія не зупиняється перед злочинами проти людяності, гуманітарними катастрофами. Тому виключати можливість підриву Запорізької атомної станції, виключати провокації всередині Росії ми точно не можемо. Головне управління розвідки нас про це інформує”, — сказав він.

У сучасному світі дуже нелегко приховувати злочинні задуми, адже за перебігом війни спостерігає увесь світ, тому керівництво РФ не залишиться безкарним за всі злодіяння, вважає представник президента.

“На сьогодні весь світ дуже пильно дивиться. Усі розвідки, усі розвідувальні спільноти максимально вивчають ситуацію, мають повну інформацію про те, хто що готує і які можуть бути наслідки. Тому зараз, що б не планувала собі злочинна верхівка російського режиму, воно точно не буде безкарним”, — зазначив він.

Читайте також: Ситуація на ЗАЕС знову загострюється: що цього разу вчинили окупанти — у розборі експертів

Прямий ефір