Морські дрони СБУ поцілили у 11 кораблів Чорноморського флоту РФ, — Малюк

Василь Малюк. Фото: uatv.ua

Морські дрони Служби безпеки України вразили 11 кораблів Чорноморського флоту Росії. Про це повідомив голова СБУ Василь Малюк, передає FREEДОМ.

Він зазначив, що СБУ сьогодні працює і в повітрі, і на морі, і на лінії фронту, і в тилу ворога — на тимчасово окупованих територіях і на території РФ.

Одне з пріоритетних завдань — звільнення Чорного моря від військової присутності Росії. Для його виконання було створено “кілька цікавих нових розробок”, зокрема — два надводних дрони.

“Один із них — Sea Baby — це наш флагман. По суті, це багатоцільова платформа, і ми її використовуємо не тільки в режимі “камікадзе”, а й для дистанційного мінування, і для інших заходів. А також морський надводний дрон типу “Мамай”. Відпрацювання за допомогою Sea Baby — це 11 ворожих кораблів, частина з них пошкоджені безповоротно, інша частина перебуває на ремонті в російських доках, і вони не за один-два роки зможуть знову вийти в море. Також за допомогою цих дронів ми успішно вразили Кримський міст”, — розповів Малюк.

Прямий ефір