Мінімум від 4 авіаударів РФ постраждали села на межі Луганщини та Донеччини — Гайдай

Під час оперативної паузи війська країни-агресора РФ не припинили артилерійські та ракетні удари, намагаючись захопити села та селища на кордоні Луганської та Донецької областей для блокування великих міст. Протягом 11 липня населені пункти постраждали щонайменше від чотирьох авіаударів, повідомив голова Луганської ОВ Сергій Гайдай в офіційному Telegram-каналі.

“Артилерійський вплив з боку росіян, на жаль, стає буденністю. Більше дивуємося, коли гармати та “Гради” стихають на мить, ніж тому, коли артилерійська навала триває чотири або шість годин поспіль. Вчора і сьогодні вночі було вісім артобстрілів і щонайменше три — мінометні”, — розповів Гайдай.

Українські захисники, за його словами, тримають оборону та протидіють спробам російських окупантів створити умови для майбутніх наступальних дій. При цьому росіяни завдають значних руйнувань житлу та інфраструктурі.

“Такі населені пункти, як Білогорівка чи Верхньокам’янське, вже майже не впізнати. Але вони не цікавлять росіян. Як, наприклад, і Рубіжне. Що ці нелюди за три місяці там зробили? Обстежили житловий фонд. До речі, те саме робитимуть і в Сєвєродонецьку. Купа обіцянок на камери пропагандистських каналів у той час, коли люди не мають світла, води та газу”, — описав ситуацію голова ОВА Луганщини.

Гайдай уточнив, що у Лисичанську зникає комунальна техніка: “Її не спрямовують на розбирання завалів чи ремонт комунікацій. Напевно, просто вивозять придбану нами за останні роки техніку в невідомому напрямку, залишаючи місцеву ЖКГ ні з чим. У переважній більшості такі випадки трапляються після того, як комунальне чи приватне підприємство “офіційно обстежує комендатура”.

Нагадаємо, українські захисники знищили склад боєприпасів агресора в окупованій Новій Каховці на Херсонщині.

Зеленський: Росія сприйме рішення Канади про передачу газової турбіни як слабкість і продовжить тиснути

МЗС України: Указ Путіна про спрощене громадянство для українців не має сили

Читайте також: Протести у Північній Македонії: чому македонці проти “французького плану” щодо вступу до Євросоюзу

Прямий ефір