Матері військовослужбовців на зустрічі з Путіним підставні — за столом сиділи співробітниці ФСО, — Піонтковський (ВІДЕО)

Президент Володимир Путін провів зустріч із матерями російських солдатів, але жінок, які брали участь у протестах або представляють комітет солдатських матерів, глава Кремля не запросив. Про це сьогодні, 25 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив російський політичний діяч, публіцист Андрій Піонтковський.

“У нього тактика: окрім депутаток та “єдиноросок”, там ще було достатньо співробітниць ФСО (Федеральної служби охорони, — ред.), які спочатку зображують продавчинь морозива, завтра рибалку, а сьогодні — матір загиблого. Характерно, що по телевізору кілька разів показали досить цинічний виступ Путіна. Він дякував матерям, що вони виростили синів, яких він послав на смерть”, — сказав він.

Піонтковський звернув увагу, що слова жінкам Путін не давав, зате нібито співчував їхній втраті. Для втішання розповідав, що з деякими із загиблих російських військових він навіть встиг поговорити телефоном і переконатися, які вони “герої”.

“Згадалося, як Путін приходив до влади, тоді була його зустріч із дружинами загиблих підводників (у 2000 році 118 підводників “Курська” загинули під час звичайних бойових навчань, — ред.) — це його перша така піар-кампанія. Від зустрічей із дружинами загиблих підводників до зустрічей із нібито матерями загиблих “мобіків” — ось уся його історія при владі. А на питання, що трапилося з підводним човном, він заспокоював фразою: “Потонув”, — підсумував Андрій Піонтковський.

Читайте також: Уникнути мобілізації в Росії: адвокат розповів, коли потрібно звертатися до юристів

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін 25 листопада провів зустріч із матерями російських військових, які беруть участь у війні з Україною.

Читайте також: Хто в РФ може масово вийти на протести — думка аналітикині (ВІДЕО)

Прямий ефір