“Люди не скаржаться і сподіваються на краще”: як живе прифронтовий Краматорськ

Фото: dn.gov.ua

У Краматорську ніч минула неспокійно, за попередньою інформацією, росіяни вдарили ракетами чи авіацією. Про це повідомила кореспондентка Альона Грамова сьогодні, 6 червня, в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA.

Як зазначила Грамова, із міста та області ще можлива евакуація, але всі траси обстрілюються.

У Краматорську є вода, світло з перебоями. Газ відсутній у всій Донецькій області.

“Люди вже звикли жити в режимі війни, без комунікацій. Усі розуміють, яка ситуація в регіоні. Для них головне — зберегти життя”, — сказала журналістка.

Вона також зазначила, що сирена повітряної тривоги в області лунає постійно. Однак попри всі загрози та попередження, багато людей, як і раніше, не хочуть евакуюватися.

“Згодна із твердженням очільника області Павла Кириленка, який постійно акцентує: на Донбасі зараз немає безпечних міст та селищ. Небезпека є скрізь. Навіть якщо це місто не на лінії фронту. Яскравий приклад — Дружківка. Після ракетного удару там залишилася вирва глибиною в 7 метрів. І це вкотре змушує задуматися. Ми нарахували 40 зруйнованих приватних будинків. Могло бути багато жертв, адже з міста майже ніхто не поїхав. Попри все це, люди думають, що вони зможуть пересидіти та перечекати”, — поділилася Грамова.

Читайте також:

Зеленський розповів про поїздку в Лисичанськ та Соледар

Росіяни привозять до Маріуполя мінімум продуктів та води. Ситуація у місті

Як ховають людей у прифронтовому Лисичанську. Реалії

Прямий ефір