Країни, які межують із РФ, можуть надати якісні аргументи для розблокування 11-го пакету санкцій — думка

Ілюстрація: mind.ua

У питанні ухвалення 11-го пакету санкцій ЄС проти Росії Україна може розраховувати на друзів у Європейському Союзі, зокрема на країни, які межують із РФ. Вони можуть надати якісні аргументи тим, хто намагається пом’якшити обмеження. Таку думку висловила народна депутатка України, голова комітету ВР з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе у прямому ефірі телеканалу FREEДОМ.

“Розрахунок на наших друзів усередині Європейського Союзу, насамперед тих, які найкраще розуміють загрозу. Це і Балтійські країни, це та сама Польща, це та сама Чехія, це та сама Румунія. Всі ці країни чудово розуміють, з якою загрозою можна зіткнутися, якщо нам усім разом не вдасться ефективно протистояти Російській Федерації… Країни, які також межують із Російською Федерацією, та сама Швеція та Фінляндія, теж можуть надати певні якісні аргументи”, — перелічила Климпуш-Цинцадзе.

Вона також нагадала, що до кінця червня Швеція головує в Європейському Союзі й “зможе знайти підходи до тих країн, які сьогодні намагаються пом’якшити черговий пакет санкцій проти Російської Федерації”.

Читайте також: Греція та Угорщина блокують нові санкції проти Росії — розбір (ВІДЕО)

Нагадаємо, як заявив економіст, фінансовий аналітик Олексій Кущ, Угорщина і Греція, які блокують 11-й пакет санкцій ЄС проти Росії, не хочуть платити за санкційну політику. Вони хочуть, щоб за санкційну політику заплатили багаті країни Європи — Німеччина, Франція.

Читайте також:“Небезпечний прецедент”: блокування Грецією та Угорщиною санкцій проти Росії прокоментувала Климпуш-Цинцадзе

Прямий ефір