Ключ до безпеки ЄС і перемоги України у війні назвав Кулеба

Дмитро Кулеба та Жозеп Боррель. Фото: mfa.gov.ua

Сьогодні, 28 листопада, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та верховний представник Європейського Союзу із закордонних справ і безпекової політики Жозеп Боррель провели спільний брифінг напередодні зустрічі Україна – НАТО, яка відбудеться 29 листопада в Брюсселі (Бельгія), інформує FREEДОМ.

“Я наголосив на необхідності створення спільного загальноєвропейського оборонного простору, де країни будуть об’єднані, де політика оборонної промисловості буде скоординована, де всі її процеси будуть синхронізовані та впорядковані, що дасть змогу Європі не тільки підтримувати Україну, а й підтримувати свої власні збройні сили, свій оборонний потенціал”, — сказав Кулеба.

Очільник МЗС України вважає, що цей загальноєвропейський простір оборонної промисловості має містити не тільки членів ЄС, а й країни-кандидати та країни-однодумці.

“Я відкрито поділився цими ідеями з Жозепом Боррелем і продовжу обговорювати їх завтра в НАТО. Вони стануть однією з найбільших тем нашого обговорення. Наша рішучість і наша здатність виробляти оборонні технології та продукцію — ключ до безпеки та перемоги в цій війні”, — додав Дмитро Кулеба.

Читайте також: Зустріч Ради Україна — НАТО відбудеться в Брюсселі: що обговорюватимуть міністри (ВІДЕО)

Нагадаємо, раніше Боррель висловив думку, що багато хто не помічає величезних успіхів України на полі бою, і тому починає говорити про нібито втому від українського порядку денного в Європейському Союзі.

Прямий ефір