“Кім Чен Ин був усім задоволений”: турне лідера Північної Кореї до Росії прокоментував Матвєєв

Володимир Путін і Кім Чен Ин. Фото: ap.org

Вищий керівник Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) Кім Чен Ин завершив свій перший закордонний візит за чотири роки. У межах візиту північнокорейський диктатор спочатку провів переговори з президентом РФ Володимиром Путіним, а потім його розважав і міністр оборони РФ Сергій Шойгу. Імовірно, лідери тоталітарних країн досягли домовленості. Про це сьогодні, 17 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів військовий аналітик Ян Матвєєв.

“Судячи з вигляду, Кім Чен Ин був усім задоволений. І екскурсію йому дійсно провели велику. Це не просто була якась зустріч, він відвідав відразу кілька секретних важливих військових об’єктів, і на корабель його зводили, і нові літаки показали. Загалом, повноцінна була така велика поїздка”, — сказав він.

Експерт вважає, що лідери тоталітарних країн досягли домовленостей. Путіну від КНДР явно необхідне озброєння, а ось Північна Корея могла зажадати в обмін великих грошей, продовольство, нафту і навіть ядерні технології. Про що конкретно домовилися диктатори, невідомо.

“Я думаю, швидше за все, Путін і Кім домовилися. Тому що складно придумати якісь протиріччя, які могли б цьому перешкодити. Цілком зрозуміло, що потрібно Путіну від Кім Чен Ина, і так само зрозуміло, що може отримати Кім Чен Ин”, — зазначив він.

Читайте також: Підсумки зустрічі Путіна з Кім Чен Ином: загрози застосування північнокорейської зброї у війні проти України обговорюємо з експертами

Прямий ефір