Грузія не має наміру приєднуватися до санкцій проти Росії, — прем’єр Кобахідзе

Іраклій Кобахідзе. Фото: report.az

Грузія не має наміру приєднуватися до санкцій проти Росії. Про це сьогодні, 20 лютого, на пресконференції в Брюсселі заявив прем’єр-міністр Грузії Іраклій Кобахідзе, повідомляє кореспондент телеканалу FREEДОМ у Європі.

Кобахідзе наголосив, що стосовно України у Грузії дуже тверда позиція.

“Ми рішуче підтримуємо Україну політично. Ми надаємо потужну гуманітарну підтримку. У нас особливі дружні стосунки з українським народом. Є емоційне ставлення грузинського народу до українського народу. І надалі ми будемо дуже тверді щодо підтримки народу України”, — сказав він.

При цьому приєднуватися до міжнародних санкцій проти Росії Грузія не має наміру.

“Коли справа стосується нашої політики щодо санкцій, у нас дуже чітка позиція. Ми не запроваджуємо санкції, і щодо цього в нас є дуже вагомі аргументи. Водночас Грузію не використовують для обходу санкцій. Тож це дуже сильна політика, якої ми дотримуємося. Ми збираємося і далі йти тим самим шляхом”, — пояснив грузинський прем’єр.

Читайте також: У Грузії прем’єр-міністр йде у відставку: значення і наслідки кадрових перестановок проаналізували експерти

Нагадаємо, колишній прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі залишив свою посаду, оскільки очолив правлячу партію “Грузинська мрія”. А колишній глава партії Іраклій Кобахідзе 8 лютого обійняв посаду прем’єра.

Прямий ефір