Головнокомандувач ЗСУ та міністр оборони ознайомились із новітніми розробками від українських виробників

Олександр Сирський і Рустем Умеров ознайомилися з новітніми українськими розробками. Фото: Telegram/osirskiy

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський та міністр оборони Рустем Умєров ознайомились із новітніми розробками від українських виробників. Про це Сирський повідомив у Telegram, інформує FREEДОМ.

“Мотивовані технічні команди постійно працюють над покращенням своїх продуктів, які вже застосовуються у військах та розвивають стартапи на підставі поставлених нами завдань для досягнення тактичних і оперативних цілей. Йдеться не лише про дрони наземного і повітряного базування, але й про роботизовані комплекси, які можуть виконувати задачі (роз)мінування, дистанційно керованих ударних платформ, та інші розробки, які ми з вами невдовзі ще тільки побачимо у роботі. Відчують їх і наші вороги”, — написав головнокомандувач ЗСУ.

Сирський зазначив, що роботизовані системи допомагають зберігати життя людей на полі бою, зокрема й евакуйовувати поранених. На особливу увагу заслуговують й бойові роботизовані платформи, які невдовзі будуть масово брати участь у воєнних діях.

Читайте також: Усі найважливіші стратегічні об’єкти РФ розташовані на відстані 2 000 км, — експерт про можливості українських дронів

Нагадаємо, Україна та Латвія найближчим часом запустять спільне виробництво дронів для Збройних сил України.

Прямий ефір