Усі найважливіші стратегічні об’єкти РФ розташовані на відстані 2 000 км, — експерт про можливості українських дронів

Український захисник. Фото: navy.mil.gov.ua

Україна значно просунулась у розробках безпілотних літальних апаратів, щоб діставати найважливіші стратегічні об’єкти Росії. Потреба в безпілотниках дальністю від 2 000 км викликана тим, що Україна не має можливості використовувати для ударів по території РФ західні зразки озброєнь. Про це сьогодні, 6 квітня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав український авіаексперт, керівник компанії, яка займається військовими технологіями, Анатолій Храпчинський.

“Ми можемо зараз діставати на відстані понад 2 000 км і перебувати у повітряному просторі понад 30 годин”, — повідомив гість ефіру.

Коментуючи інформацію про розроблений дрон “Сокіл” дальністю 3,3 тис. км, Храпчинський зазначив, що Україна вже може дотягнутися до найважливіших російських об’єктів.

“Всі найважливіші стратегічні об’єкти на території Російської Федерації розташовані на відстані 2 000 км. Тому ми можемо говорити про те, що в принципі вони стали досяжними для наших дронів. І ми можемо активно використовувати проти них те, що маємо зараз на озброєнні”, — сказав Анатолій Храпчинський.

Читайте також: Як безпілотник зміг долетіти до підприємства зі складання ударних дронів у Татарстані, розповів авіаексперт

Як повідомлялося, 2 квітня безпілотники вразили підприємство зі складання ударних дронів “Шахедів” і НПЗ у Республіці Татарстан. Відповідні кадри очевидці поширили в мережі. Ця атака стала найвіддаленішою від кордонів України — від місць влучання до лінії фронту понад тисяча кілометрів.

Прямий ефір