“Безпілотники вже перевірені”: Латвія передасть Україні дрони на мільйон євро

Денис Шмигаль та Евіка Сіліня. Фото: t.me/Denys_Smyhal

Україна та Латвія найближчим часом запустять спільне виробництво дронів для Збройних сил України (ЗСУ). Про це йшлося під час зустрічі прем’єр-міністрів України та Латвії Дениса Шмигаля та Евіки Сіліні, повідомляє FREEДОМ.

Крім того, досягнуто домовленості про те, що частина українських військових, які потребують лікування, пройдуть його в Латвії. Сторони також обговорювали питання військово-технічної допомоги та організації спільного виробництва снарядів.

“Латвія вже цього місяця передбачила наступний пакет військової допомоги. І ми також передбачили пожертвування як на матеріально-технічні речі, так і на амуніцію та озброєння, яке є у нас. Особливо амуніція є дуже важливою для України. Це ми також обговорили сьогодні із прем’єр-міністром України. Дуже важливими є вибухові речовини, транспорт, зброя, індивідуальне екіпірування. Незабаром ми плануємо надіслати перші дрони вартістю загалом на 1 млн євро. Безпілотники уже перевірені. Наші колеги визнали їх відповідними вимогам”, — сказала Сіліня.

Читайте також: Пакет допомоги Україні майже на 10 млн євро затвердив уряд Латвії — що він передбачає

Прямий ефір