Головна місія танків Leopard — збереження життя і здоров’я учасників екіпажу, — військовий оглядач

Танк "Леопард". Фото: bundeswehr.de

Танки Leopard (“Леопард”) — дуже важливий вид важкої бронетехніки, який виконує найважливішу місію — захищає екіпаж. Тому важливо, щоб українська дипломатія продовжила роботу із західними партнерами над тим, щоб кількість подібної техніки тільки примножувалася на балансі Збройних сил України (ЗСУ). Таку думку сьогодні, 29 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив військовий оглядач, колишній речник ЗСУ Владислав Селезньов.

“Техніка, яку ми отримуємо від наших західних партнерів, зокрема танки Leopard — це дуже серйозна техніка. Головна місія бронетехніки — збереження життя і здоров’я учасників екіпажу цих бойових машин. Саме тому важливо дипломатам продовжувати кейс роботи в рамках дипломатичних комунікацій із західними партнерами, адже бронетехніка в рамках такої масштабної війни потрібна у величезних кількостях”, — сказав він.

Військовий оглядач підкреслив, що погодні умови впливають на використання важкої бронетехніки як українськими військами, так і окупаційними. Тому для ефективного використання танків необхідно чекати моменту, коли стабілізується ґрунт.

“Бронетехніка в будь-якому разі несе смерть, руйнування. Незалежно від того, якого року танк, він завжди є вкрай небезпечною бойовою одиницею. І наявність такої бронетехніки в лавах ЗСУ збільшує бойовий потенціал Сил оборони. Погодні умови певною мірою впливають на активне залучення тих чи інших зразків озброєння і техніки. Коли українські поля перетворюються на суцільне болото через те, що тривають тривалі осінні дощі, в таких умовах вкрай складно використовувати бронетехніку. Але щойно ґрунт стабілізується, українські Сили оборони, так само як і російські окупанти, більш активно використовуватимуть бронетехніку”, — пояснив він.

Читайте також: Українські танкісти з передової поділилися особливостями ведення сучасної війни — репортаж FREEДОМ (ВІДЕО)

Прямий ефір