Дитячий моделінг: як маленький українець може стати частиною fashion-світу (ВІДЕО)

Скрин с видео

У сучасному світі дитячий моделінг набирає популярність. Сьогодні діти-моделі так само затребувані в fashion-бізнесі, як і дорослі. Малюків шукають для зйомок реклами, участі в телепроектах, демонстрації колекцій одягу. Якщо ви впевнені, що у вашої дитини яскрава зовнішність, яка запам’ятовується, виразна усмішка, вона досить товариська та пластична і відчуває бажання спробувати себе як модель, тоді ця мрія може здійснитися.

“Дуже часто батьки під час вступу до Асоціації ставлять питання: “А які у нас перспективи?”. Я завжди кажу, якщо ви мені скажете, що ваша дитина в 14 років буде зростом 177-176 см, із параметрами 90-60-90, то я скажу, що вона може бути успішною моделлю”, – говорить Ірина Ярмак, президент Асоціації дитячої моди.

Оцінивши для початку реальні шанси свого малюка, бажано показати його кращі сторони. Адже окрім яскравої зовнішності в модельному бізнесі велику роль відіграє індивідуальність. Агенти шукають діток безпосередніх, унікальних і в міру розкутих, які люблять перебувати в центрі уваги.

Займатися кар’єрою дитини на перших порах будуть батьки. Тому саме на них покладається дуже важлива й відповідальна місія. Але все-таки бажання бути моделлю має виходити від самої дитини.

Є два варіанти, як потрапити в модельний світ. Перший – навчитися моделінгу в дитячій школі моделей. А другий – надіслати портфоліо малюка в модельне агентство.

Наприклад, Діана Денисенко, займаючись модельною й акторською кар’єрою свого сина, згодом вирішила відкрити саме таке агентство.

“Спочатку у нас було модельне агентство. Ми ходили, запрошували різних діток. Ходили виступати на покази. Брали участь у різних показах. За рік, напевно, їх було понад 60”, – говорить Діана.

Побачивши помилки, які допускають моделі-початківці під час показів і фотосесій, Денисенко вирішила при модельному агентстві відкрити дитячу модельну школу.

У цю школу беруть дітей від 4 до 16 років. Майбутніх моделей, окрім дефіле, навчають хореографічному мистецтву, пластиці, основам make up, акторській майстерності, етикету й умінню одягатися.

“Дівчат ми розглядаємо трохи раніше за віком, із 12 років. Якщо це стосується хлопчиків, то трохи пізніше – з 16-18, щоб вони вже були більше схожими на юнаків”, – зазначила Ілона Радзівіл, директорка школи моделей.

За її словами, дітей навчати моделінгу не потрібно.

“Нафарбовані діти – це спочатку виглядає не дуже, скажімо, приємно. Плюс діти, які навчені ходити як дорослі, знову ж таки, все одно як дорослі ходити не будуть, це й не потрібно”, – вважає Радзівіл.

Багато кастинг-менеджерів із модельних агентств набирають у свою базу яскравих і фотогенічних дітей. Для надсилання даних дитини в модельне агентство не обов’язково мати за плечима модельну школу. А ось без професійної фотосесії не обійтися. Бажано, щоб дитина-модель на фотографії випромінювала щастя і природність.

“Роботи для дітей у моделінгу не так багато. Найчастіше відбуваються зйомки для реклам. Для цього зовсім не потрібні якісь модельні навички, навіть просять, щоб діти були безпосередніми”, – зазначила Радзівіл.

В цілому ж діти-моделі можуть працювати в таких напрямах, як дефіле, участь у фотосесіях, зйомки в кіно або рекламах. Якщо ви співпрацюєте з агентством і постійно відвідуєте кастинги, в середньому у вашої юної моделі може бути від 4 до 20 зйомок на рік. Розмір гонорару може відрізнятися – в залежності від проєкту, в якому ви берете участь.

Наприклад, Філіп Процьков. Він працює моделлю з 7 років.

“Я заробляю гроші на своїх проєктах. Наприклад, можу купити собі іграшку чи щось смачненьке. Більше знімаюся в кіно, тому що в рекламу мене можуть не відібрати, а в кіно – завжди”, – говорить він.

У цієї красивої професії є й зворотний бік. Моделінг – це щей важка робота, тривалі очікування запрошення в проєкти, ранні підйоми. Дитина-модель повинна вміти концентруватися і чітко виконувати поставлене завдання на знімальному майданчику, а також бути посидючою та витривалою.

Але якщо ці труднощі не лякають ні вас, ні вашої дитини,тоді вперед! Регулярні заняття дефіле, фотопозування, акторська майстерність, хореографія, режим і робота над собою допоможуть досягти висот у цьому fashion-напрямі.

Більше випусків програми GLOSS на UATV дивіться за посиланням.

Прямий ефір