Двійники Путіна: де міг з’являтися несправжній президент, розповів колишній співробітник КДБ СРСР

Володимир Путін та можливі двійники. Фотоколаж: gur.gov.ua

Про існування двійника російського президента Володимира Путіна чутки почали ходити ще років 20 тому. Їх причиною стала лінь президента РФ. Про це сьогодні, 25 січня, в ефірі телеканалу FREEДОМ сказав колишній співробітник КДБ СРСР і Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Жирнов.

Він зізнався, що вперше почув про двійників Путіна приблизно 2002 року.

“Чутки народилися, тому що Путін дуже ледача по життю людина: він спізнюється, дуже не любить працювати. Його розпорядок дня: встав, сходив у басейн у Ново-Огарьово, сходив у спортзал, поснідав, погуляв із собакою або з Медведєвим. Потім хтось йому приніс папочку, папочку він не читає, а просить розповісти йому, що в ній написано, своїми словами. Потім пообідав. Якщо зима — покатався на лижах, якщо літо — ще щось зробив. Він — абсолютний сибарит. Але ж главі великої держави необхідно здійснювати представницьку функцію, і я не відкидаю варіанту, що він попросив знайти людину, яка буде його замінювати на офіційних заходах: перерізати стрічку, покерувати вантажівкою”, — сказав Жирнов.

Крім того, колишній розвідник не виключив, що у російського президента є проблеми зі здоров’ям.

“А коли у людини проблеми зі здоров’ям, то вона може випасти на два-три місяці з публічного простору. І тоді потрібна людина, яка позначить, що все нормально, президент працює, все добре. Ну і плюс у Путіна, звісно, є двійник для власної безпеки, коли треба вийти на велику публіку, особливо останнім часом, коли йде війна, коли в нього багато ворогів і під кулі снайперів йому не дуже хочеться виходити. Плюс — COVID-19, ми всі бачили, що він дуже сильно боїться за своє життя”, — зазначив він.

Сергій Жирнов звернув увагу, що про двійників Путіна говорив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов і президент України Володимир Зеленський, а отже, на його думку, чутки ходять не дарма.

“Була така історія, що нібито двійник Путіна приїхав до Німеччини до Ангели Меркель, німці одразу розпізнали та сказали: “Привезіть нам справжнього Путіна”. Там чекали кілька годин, поки справжній Путін прилетить із Москви”, — розповів він і додав, що не знає, наскільки це перевірена інформація, але про неї багато говорили.

Крім того, зауважив ексспівробітник спецслужб, існує безліч досить серйозних досліджень, які підтверджують наявність у Путіна двійників.

Читайте також: Пєсков востаннє бачив Путіна багато місяців тому: про двійників господаря Кремля висловився Сидельников

Нагадаємо, керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов заявив, що існує щонайменше три двійники Путіна.

Прямий ефір