До виборів у Білорусі допускають тільки кандидатів, які узгоджені з владою, — Красуліна

Анна Красуліна. Фото: facebook.com/anna.krasulina

Світова спільнота розуміє, що в Білорусі виборів немає, адже всі кандидати всі узгоджені. Про це сьогодні, 12 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявила прессекретарка Світлани Тихановської Анна Красуліна.

За її словами, у Білорусі немає вільних незалежних кандидатів.

“Жоден кандидат, який не йде від влади, не санкціонований владою, жоден із кандидатів не реєструється. Не допускається навіть до виборчої кампанії, не те що бути обраним. Нагадаю, що донині практично всі кандидати, які висувалися на президентських виборах, перебувають у в’язниці на величезних термінах, при тому, що вони навіть у виборчій кампанії багато хто не брав участі”, — зазначила Красуліна.

Вона розповіла, що один із кандидатів на вибори президента Білорусі Микола Статкевич досі перебуває у в’язниці.

“Ми взагалі не знаємо, чи живий він, де він, що з ним. До нього не допускаються адвокати, немає жодної інформації, листів, нічого. Його посадили ще до початку виборів, як і Сергія Тихоновського. І теж ми нічого про нього не знаємо”, — повідомила прессекретарка Тихановської.

Красуліна наголосила: у Білорусі немає вільних ЗМІ та спостерігачів за виборчим процесом.

Читайте також: Лукашенко посилено готується до майбутніх виборів, — Губаревич про дозвіл військовим застосовувати зброю проти громадян

Нагадаємо, заступник голови Об’єднаного перехідного кабінету Білорусі, керівник Народного антикризового управління Павло Латушко повідомив, що, готуючись до виборів, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко використовує знайомий сценарій, підтримуючи ілюзію стабільності та контролю і придушуючи будь-які незалежні думки й опозиційні сили в країні.

Прямий ефір