Через 30 хвилин після появи мігрантів підрозділи МВС будуть на кордоні, – Монастирський (ФОТО)

Фото з сайта dsns.gov.ua

У вівторок, 30 листопада, на Волині підрозділи МВС провели навчання у межах прикордонної операції “Полісся”. Учасники навчань відпрацювали алгоритм дій реагування на ситуації, що можуть виникнути на українсько-білоруській ділянці державного кордону.

Про це повідомляє UA з посиланням на сайт ДСНС та портал МВС.

Сьогодні поблизу села Дольськ Камінь-Каширського району Волинської області за участю керівництва МВС України відбулися спільні штабні тренування: органів управління; підрозділів охорони державного кордону; резервів посилення Державної прикордонної служби України, які прибули на ділянку 6-го Волинського прикордонного загону та підрозділів Збройних сил України, інших військових формувань, ДСНС України та правоохоронних органів.

Під час навчань учасники вчилися реагувати на ситуації, які можуть виникнути в зв’язку з міграційною кризою на українсько-білоруській дільниці кордону.

“У процесі навчань ми побачили, що всі підрозділи МВС – це справжній кулак, який може забезпечити внутрішню безпеку України. Кілька тижнів тому тут була зовсім інша картина. А вже сьогодні ми переконалися, що через 30-60 хвилин після того, як розвідка надасть інформацію про прибуття мігрантів, наші підрозділи будуть на кордоні”, – сказав міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

За словами керівництва ДСНС, підрозділи служби на високому рівні готові до дій за призначенням. Зокрема, йдеться про гуманітарні завдання, а саме: надання допомоги, встановлення пунктів тимчасового перебування людей та пунктів обігріву.

Також підрозділи ДСНС України відпрацювали дії з ліквідації вибухонебезпечних предметів на окремих ділянках.

Раніше речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко говорив про те, що ситуація на кордоні України з Білоруссю наразі спокійна та контрольована.

Читайте також: Голова МВС Польщі попередив про високу ймовірність гібридних атак проти України

Прямий ефір