Була Пригожина, а стала Кряжева: можливі мотиви зміни прізвища вдови ватажка ПВК “Вагнер” проаналізував експерт

Любов Кряжева (Пригожина). Фото: Spa & Management

Любов Пригожина, вдова ватажка ПВК “Вагнер”, взяла дівоче прізвище. Тепер її звуть Любов Кряжева. Інформація про це з’явилася 15 вересня. Однією з імовірних причин зміни прізвища можуть бути побутові питання. Таку думку сьогодні, 19 вересня, в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив військовий експерт Українського інституту майбутнього Іван Ступак.

Він припустив, що, змінивши прізвище, вдова Пригожина вирішила зменшити увагу до себе.

“Я не думаю, що вона хоче загубитися, таким людям дуже важко загубитися. Найімовірніше, зараз відбувається процес поділу імперії Євгена Пригожина. Тим більше, що були повідомлення про те, що частину активів переписано на колишнього поліцейського із Санкт-Петербурга. Незрозуміло, що залишиться у сім’ї або залишиться взагалі хоч що-небудь”, — вважає Ступак.

Військовий експерт висловив думку, що сім’я Пригожина не виїде за кордон, оскільки в Європі її не захочуть прийняти, а в Африці навряд чи будуть такі комфортні умови, до яких вона звикла.

Читайте також: Спадщина Пригожина: хто може отримати готівку, коштовності та інші активи (ВІДЕО)

Нагадаємо, 23 серпня у Тверській області Російської Федерації розбився літак Embraer Legacy 600 з бортовим номером RA-02795. Цей лайнер належав власнику приватної військової компанії “Вагнер” Євгену Пригожину. Російська держкомпанія “Росавіація” підтвердила смерть Пригожина, а також його соратника з угруповання — Дмитра Уткіна на прізвисько “Вагнер”, ім’ям якого і було названо цю банду вбивць, а також інших громадян Росії, які перебували на борту. Їхні тіла було знайдено на місці падіння літака і вже впізнано. На думку радника глави Офісу президента України Михайла Подоляка, Путін ліквідував Пригожина, оскільки більше не потребував його послуг: на цьому етапі війни Кремлю не потрібні штурмові загони з професійною підготовкою.

Прямий ефір