“Буде ще гірше”: до російських військових звернувся Буданов

Кирило Буданов. Скріншот: uatv.ua

Понад рік кремлівський режим не може досягти жодної єдиної мети, поставленої під час вторгнення в Україну. Про це сьогодні, 22 травня, заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов, повідомляє FREEДОМ.

“Я звертаюся до російських військових, до тих, кому пощастило вижити в “м’ясних штурмах” і розбитих окопах: буде ще гірше. У вас є вибір — померти або врятувати своє життя. В Україні діє державний проєкт “Хочу жити”, який допомагає військовослужбовцям армії Росії. Наші підрозділи вже вивели сотні російських солдатів через лінію фронту. Тепер вони в безпеці, живуть у нормальних умовах під наглядом Міжнародного комітету Червоного Хреста, з триразовим харчуванням, можливістю дзвонити додому й отримувати посилки. Усі вони оформляються як такі, що потрапили в полон у бою, тому в Росії їм продовжують нараховувати й бойові, і зарплату”, — заявив він.

За словами керівника української розвідки, у російських військових, які потрапили в полон, є вибір: пересидіти війну і повернутися додому після її завершення або не повертатися у РФ взагалі.

“Ті, хто проходять за проєктом “Хочу жити”, мають право просити притулок в Україні та низці країн Європейського Союзу. Ви можете закінчити війну вже зараз, не потрібно чекати, поки вас уб’ють або важко поранять. Звертайтеся до проєкту “Хочу жити”, і ми витягнемо вас із м’ясорубки, що насувається”, — зазначив Кирило Буданов.

Читайте також: Проєкт зі здачі росіян у полон “Хочу жити” набирає популярності в РФ — цифри від української розвідки (ВІДЕО)

Нагадаємо, у вересні минулого року Україна запустила “Хочу жити” — державний проєкт Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.

Прямий ефір