Буде рішення по літаках, дві нові безпекові угоди та перемовини: Зеленський у Вашингтоні анонсував важливі події

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський продовжує роботу у Вашингтоні. У зверненні щодо поїздки до США сьогодні, 10 липня, він анонсував рішення по F-16, інформує FREEДОМ

“Збільшуємо кількість літаків, доступних Україні. Вчора для України ми отримали рішення про ще п’ять Patriot (“Петріотів”) і десятки інших систем ППО, сьогодні — рішення по літаках”, — сказав Зеленський.

Також він повідомив, що будуть підписані дві нові безпекові угоди.

“В угодах — підтримка санкцій проти Росії, підтримка нашого вступу в ЄС і НАТО, підтримка нашого захисту — наших воїнів, усіх наших людей, відбудови. Все це ми враховуємо в безпекових угодах саме так, як потрібно”, — уточнив президент.

Крім того, Зеленський поінформував про щонайменше 10 перемовин, які відбудуться з лідерами країн.

“Сьогодні ж будуть зустрічі в Конгресі США — обидві партії, обидві палати. Ми цінуємо американську підтримку, і будемо сьогодні говорити про те, як додати нашій взаємодії з Америкою ще більше хороших результатів, бажано — далекобійних і далекосяжних”, — зазначив він.

Читайте також: “Рух до членства в НАТО незворотній”: чого очікувати Україні від саміту у Вашингтоні (ВІДЕО)

Нагадаємо, 75-й саміт НАТО стартував 9 липня у Вашингтоні. Він триватиме до 11 липня. Основною темою зустрічі лідерів 32 країн стане Україна. А саме — посилення оборони, підтримка зусиль України щодо самозахисту та продовження зміцнення глобального партнерства НАТО, особливо в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Читайте також: Особиста історія Путіна повинна закінчитися, щоб історія миру стала довговічною, — Зеленський 

Прямий ефір