На Донеччині росіяни вбили батька з сином, а на Дніпропетровщині вдарили по вугільному підприємству

Росіяни вщент знищили будинок родини. Фото: t.me/VadymFilashkin

Російська авіація сьогодні, 2 лютого, скинула бомбу на приватний будинок у Донецькій області, загинули батько з сином, а мати та двоє дітей зазнали поранень. А в Дніпропетровській області росіяни вдруге за добу атакували вугільне підприємство ДТЕК, повідомляє FREEДОМ.

В Олексієво-Дружківці, за словами керівника Донецької обласної військової адміністрації Вадима Філашкіна, внаслідок удару по приватному житловому будинку загинули батько та повнолітній син. Мати та двоє неповнолітніх зазнали поранень, 11-річний хлопчик — у тяжкому стані. За даними прокуратури області, росіяни вдарили “ФАБ-250”. Будинок зруйнований дощенту.

Внаслідок ворожого обстрілу вугільного підприємства у Дніпропетровській області пошкоджено адміністративні будівлі підприємства. У ДТЕК зазначили, що Росія здійснила обстріл у день жалоби за шахтарями, які загинули внаслідок російського удару дронами по автобусу з працівниками. Загинули 16 осіб.

Читайте також: Росія посилила атаки на залізничну інфраструктуру України, — Мінрозвитку

Нагадаємо, російські війська вчора, 1 лютого, ударили по пологовому будинку у Запоріжжі. Поранень зазнали медики та пацієнти. Цього ж дня російські військові обстріляли автобус із шахтарями у Дніпропетровській області, внаслідок чого загинули понад 10 осіб, 15 постраждали.

Читайте такожВідсутність реакції перетворює терор РФ проти мирних людей на дозволену практику, — Лубінець

Прямий ефір