960 солдат, понад 320 одиниць автотехніки, 28 артсистем та два танки: втрати Росії на фронті оновив Генштаб ЗСУ

Знищена російська техніка. Фото: Facebook/72 ОМБр ім. Чорних Запорожців

Сили оборони за минулу добу ліквідували на фронті 960 солдатів РФ. Також було знищено 1 750 безпілотників оперативно-тактичного рівня, 28 артилерійських систем, по дві одиниці реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) та протиповітряної оборони (ППО). Про це сьогодні, 29 травня, повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України (ЗСУ), інформує FREEДОМ.

Сумарні втрати російських окупаційних військ із 24.02.2022 по 29.05.2026 становлять:

  • особового складу — близько 1 361 070 (+960) осіб;
  • танків — 11 958 (+2) од.;
  • бойових броньованих машин — 24 636 (+11) од.;
  • артилерійських систем — 42 860 (+28) од.;
  • РСЗВ — 1 808 (+2) од.;
  • засобів ППО — 1 397 од.;
  • літаків — 436 од.;
  • гелікоптерів — 353 од.;
  • БпЛА оперативно-тактичного рівня — 316 652 (+1 750) од.;
  • наземних роботизованих комплексів — 1 496 (+4) од.;
  • кораблів/катерів — 33 од.;
  • підводних човнів — 2 од.;
  • автомобільної техніки та автоцистерн — 100 230 (+324) од.;
  • спеціальної техніки — 4 227 од.;
  • крилатих ракет — 4 687 од;

Читайте також: Чисельна перевага армії РФ більше не працює: Україна ламає плани Кремля (ВІДЕО)

Раніше в Міністерстві закордонних справ (МЗС) України повідомили, що сотні іноземців із 48 країн світу, які воювали в армії РФ, зараз перебувають в українському полоні. На сьогоднішній день, за інформацією МЗС, встановлено особи понад 28 тисяч іноземців, які підписали контракт із російськими окупаційними військами.

Прямий ефір