100 ракет ATACMS не змінять ситуацію, — очільник ГУР МО

ATACMS. Ілюстрація: gettyimages.com

Україні потрібні сотні ракет ATACMS, щоб знищувати російські склади та аеродроми, розміщені за межами засобів ураження, які є в України. Таку думку в інтерв’ю The War Zone висловив керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов, повідомляє FREEДОМ.

“Більшість [російських] командних пунктів та складів матеріально-технічних засобів перебувають за межами 85 км, що є максимальною дальністю для наших нинішніх [керованих реактивних систем залпового вогню (GMLRS)] — для [високомобільних артилерійських ракетних систем M142 або] HIMARS, які ми маємо. Росіяни просто розміщують командні пункти та інші об’єкти за межами цих відстаней, тому нам нема чим їх дістати. Аналогічна ситуація з російською авіацією на аеродромах. Боротися з російською авіацією за допомогою систем ППО — дуже дорого та неефективно. Авіацію треба знищувати на авіабазах… Йдеться про аеродроми на окупованих територіях України”, — прокоментував керівник ГУР МО.

Водночас, за його словами, Україні потрібні сотні ракет ATACMS.

“Я можу сказати умовно, що якщо це буде 100 ракет, то це не змінить ситуацію”, — зазначив Кирило Буданов, пояснивши, що потрібно більше.

Читайте також: Яка зброя може бути ефективною проти живої сили окупантів РФ, розповів військовий експерт

Прямий ефір