UATV відкрив власний корпункт у Дніпрі

uatv
11.09.2019
Фото UATV

Роботу вже шостого власного кореспондентського пункту телеканал іномовлення UATV офіційно запускає 11 вересня в Дніпрі. Раніше такі було відкрито у Львові, Сєверодонецьку, Харкові, Одесі та Маріуполі.

“Тут ми довго не могли знайти команду, в силу різних причин. А Дніпро – місто, події в якому повинні бути висвітлені на належному рівні, – розповіла начальниця відділу регіональної мережі редакції інформаційного мовлення Крістіна Ісаян. – Варто зазначити, що телебачення в Дніпрі розвинене дуже непогано: багато місцевих телеканалів, співробітники яких працюють у хороших умовах. Але нам вдалося переконати колег працювати з UATV”.

Події в Дніпрі висвітлюють власний кореспондент UATV Наталя Гусак і оператор Володимир Штенгелов. Завдяки багаторічному досвіду, вони відмінно орієнтуються в місцеві події та в їхній актуальності. Самі розробляють і пропонують теми. За недовгий час роботи в тестовому режимі команді вони вже презентували цікаві та якісні роботи. Наталя Гусак 17 років пропрацювала кореспондентом ТРК “Україна”. З 2005 року викладає в ДНУ, на даний час – доцент кафедри масової та міжнародної комунікації.

Варто відзначити, що, за збігом обставин, на телеканалі UATV працюють деякі колишні студенти Наталі Гусак. Серед них – журналістка Анастасія Федченко.

“Коли дізналися про те, що телеканал іномовлення UATV планує відкрити свій корпункт у нашому місті, то подумали: “А чому б і ні, чому не ми? “. Зізнаюся, була дуже рада дізнатися, що у нас з’явилася така платформа іномовлення, адже сьогодні як ніколи важливо розповідати про Україну позитивні речі, – зазначає Наталя. – У новинах більшості українських телеканалів ми такого чуємо, на жаль, дуже мало. Людям хочеться позитивних новин. А нам, журналістам, хочеться розповідати про Україну саме в такому ключі. Говорити про її людей, які чогось досягли і роблять свій внесок у розвиток своєї держави. Це для нас головне”.

Що стосується тем, то пріоритет, за словами Наталі та Володимира, очевидний, адже Дніпро сьогодні – прифронтове місто.

“Протягом п’яти років тут активно розвивається волонтерський рух. У місті проживає багато сімей ветеранів АТО, ООС, учасників бойових дій, – наголосила Наталя Гусак. – У Дніпрі живе багато внутрішньо переміщених осіб. Все це – величезне тематичне спрямування. У нас в місті є багато людей, які, приїхавши з Донбасу, почали тут фактично все заново, відкрили свою справу. Життя у багатьох змінилося, причому, попри обставини, пов’язані з війною, у кращий бік. Про такі приклади важливо й потрібно розповідати. Трудитися є над чим, у новій команді працюється дуже комфортно. Це перше, що можу сказати. А далі – буде видно”.

Варто нагадати, що не менш сильна та професійна команда UATV працює ще в одному прифронтовому місті – у Маріуполі. Нещодавно до неї приєдналася журналістка Надія Сухорукова, яка висвітлює події цього міста разом із оператором Борисом Яковенком.

“Наші маріупольські колеги працюють у дуже неспокійному регіоні, їздять практично на передову. Останні кілька сюжетів вони знімали в населених пунктах, люди в яких живуть під обстрілами, – розповіла Крістіна Ісаян. – Але наші журналісти не бояться працювати в небезпечній місцевості. І саме з Маріуполя ми отримуємо дуже багато сюжетів національно-патріотичної тематики”.

Нагадаємо, раніше UATV відкрив власні корпункти в Одесі та Харкові.

Джерело UATV
дата 11.09.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×