У НАТО працюють кілька проектів для спростування російської дезінформації

В Альянсі не відповідають пропагандою на пропаганду

uatv
11.10.2018

Фото Укрінформ-UATV

У Північноатлантичному альянсі створено одразу кілька проектів, спрямованих на протидію дезінформації Росії, її спробам налаштувати жителів Західної Європи проти українців та підірвати віру в НАТО і ЄС.

Про це сказала директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова, передає Укрінформ.

“Ми добре знаємо, якими є цілі (Росії – ред.). Вони полягають у тому, щоб підірвати віру в нашу організацію та у демократичні принципи, за якими живуть усі країни-члени. Зараз вже є набагато більша обізнаність щодо цього у європейських столицях, серед політиків, серед людей, які приймають рішення, у всіх громадян і спільнот, а також у представників ЗМІ… Ми не відповідаємо пропагандою на пропаганду, і ми не думаємо, що це вірний підхід… На веб-сайті НАТО ми створили окрему сторінку, яку назвали “Під запис”. На цьому ресурсі ми зібрали різні російські міфи щодо НАТО і подивилися на факти, які дають нам відповідь на ці міфи”, – розповіла Барбора Маронкова.

Також вона наголосила, що для спростування російської дезінформації у НАТО створили одразу кілька проектів.

Нагадаємо, Україна закликає ЄС і країни НАТО розширити санкції проти Росії за Керченський міст. Дії РФ в Азовському морі загрожують європейській безпеці загалом.

Джерело Укрінформ
дата 11.10.2018
категорії Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV