Телеканал UATV відкрив власний корпункт у Запоріжжі

Нові журналісти каналу переконані, що в країні потрібно формувати єдине інформаційне поле

uatv
16.07.2018
Марина Моісеєнко, фото Facebook Mari Moiseen

Телеканал іномовлення України UATV відкрив ще один власний кореспондентський пункт – у місті Запоріжжя.

Досвідчені журналісти наразі готують оперативні сюжети про життя людей Запорізької, а також Дніпропетровської областей.

“Півроку тому ми вирішили співпрацювати із UATV. Адже в наш час інформаційний простір переповнений негативом, тож дуже хочеться позиціонувати та розповідати про Україну лише найкраще.  Телеканал UATV –  це, мабуть, єдина платформа в Україні, яка не орієнтована на негатив.  Тому ми й обрали цей напрямок і розпочали нашу співпрацю, щоб і самим налаштуватися на позитив, і налаштовувати людей в Україні та в світі”, – говорить кореспондентка корпункту в Запоріжжі Марина Моісеєнко. 

Журналістка переконана, що важливим для українського медіапростору є формування єдиного інформаційного поля. “Ми формуємо інформаційне поле, бо те, що ми розповідаємо – це і є імідж нашої країни, люди мають відповідну культуру та знання про Україну”, – говорить Марина.

Головними темами для себе знімальна група у Запоріжжі та Дніпрі відзначила пошук новин, які показують справжнє життя українців.

Також журналісти активно висвітлюють тему волонтерства. “Перші роки війни дуже позначалися на Запорізькій області, зокрема сплеском волонтерської активності. Ця тема – одна із актуальних для регіону. До того ж Запоріжжя – історична батьківщина козацького духу, який є символом єднання людей – тих, хто і в наш час об’єднується і допомагає своїй країні”, – розповіла журналістка.

Нагадаємо, що раніше UATV відкрив  власний кореспондентський пункт у зоні проведення операції Об’єднаних сил – за 20 кілометрів від лінії розмежування – у місті Сєверодонецьк.

Джерело UATV
дата 16.07.2018
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV