Телеканал UATV відкрив власний корпункт у Сєвєродонецьку

"Світ має знати правду про все, що насправді відбувається на сході країни", – переконана журналістка Анастасія Волкова

uatv
26.06.2018

Анастасія Волкова/Фото UATV

Телеканал іномовлення України UATV відкрив власний кореспондентський пункт у зоні проведення операції Об’єднаних сил – за 20 кілометрів від лінії розмежування – у місті Сєвєродонецьк.

Досвідчена знімальна група вже інформує глядачів каналу про ситуацію на фронті, а також про життя цивільних на лінії розмежування. Разом із фрілансерами каналу, які працюють у Краматорську, робота нового корпункту в Сєвєродонецьку допоможе UATV майже повністю охопити лінію розмежування, щоб оперативно повідомляти глядачам про життя у прифронтових містах і містечках та про будні військових, які боронять Україну від російського агресора.

“Канал UATV із листопада минулого року активно працює над створенням розгалуженої мережі власкорів. У нас є фрілансери в усіх обласних центрах і великих містах країни, зокрема в Маріуполі, Кривому Розі…”, – розповів керівник відділу кореспондентської мережі Ігор Непорада. – Відкриття корпункту в Сєвєродонецьку – ще один крок до максимального охоплення країни своєчасними новинами”.

“Я родом зі Щастя, але вважаю себе й луганчанкою, тому що з 15 років навчалася і жила там. Найбільші обстріли я пережила з мамою у Щасті, тож знаю, що це таке – бути на фронті, – говорить кореспондентка корпункту в Сєвєродонецьку Анастасія Волкова. – Працювала на обласному телебаченні. За три роки роботи там об’їздила усю підконтрольну Україні територію області, побачила різні села, міста й містечка, де продовжує відновлюватися життя”.

За словами кореспондентки UATV, під час роботи на сході країни їй хочеться максимально розповідати про те, що кожного дня тривають обстріли з боку бойовиків, що люди потребують допомоги у відновленні житла.

“Хоча поруч ідуть бойові дії, у людей з прифронтових міст продовжується життя. Україна відновлює інфраструктуру, відкриває нові лікарні, школи, відбудовує мости, надає гуманітарну допомогу… Переселенці знаходять сили займатися підприємницькою діяльністю, до того ж не лише самі працюють, а й влаштовують інших людей, надаючи їм роботу. Дуже важливо, що корпункт тут, поруч із лінією розмежування, відкрив саме канал іномовлення України. Адже світ має знати правду про все, що насправді відбувається на сході країни”, – говорить Анастасія Волкова.

Нагадаємо, канал UATV відкрив кореспондентські пункти у Львові та Харкові.

Джерело UATV
дата 26.06.2018
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV