Степан Полторак заявив, що українська армія отримає від США $100 млн

Під час зустрічей на заходах у рамках Саміту НАТО усі іноземні колеги підтвердили "успіх реформ у ЗСУ"

uatv
17.07.2018

Фото Міноборони

США нададуть допомогу для зміцнення обороноздатності української армії у 100 мільйонів доларів, яка включатиме постачання озброєння, техніки та оснащення.

Про це заявив міністр оборони України Степан Полторак в ефірі одного з українських телеканалів, повідомляє Укрінформ.

“Міністр оборони США після прийняття закону про національну безпеку, після аналізу, який вони провели щодо реформування Збройних сил наголосив, що в найближчий час США нададуть допомогу Україні для зміцнення обороноздатності української армії, для поставки озброєння, техніки та оснащення на 100 мільйонів доларів”, – сказав Полторак.

Очільник МОУ зазначив, що під час зустрічей на заходах в рамках Саміту НАТО усі іноземні колеги підтверджують “успіх реформ в Збройних силах України”.

“Так, наприклад, міністр оборони Великої Британії буде з візитом у жовтні, тож ми розглядаємо питання щодо постачання оснащення для ЗСУ. Міністр оборони Канади – ми вже сформували кілька договорів, підписали, на постачання озброєння для України. Що ж до міністра оборони Польщі, то у нас є тісна військово-технічна співпраця, а також питання, пов’язані зі створенням, навчанням і підготовкою спільної українсько-польсько-литовської бригади”, – сказав він.

Раніше Степан Полторак призначив заступника командувача ВМС.

Джерело Укрінформ
дата 17.07.2018
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV