Почуття здатні творити: поетеса Людмила Горова розповіла про натхнення (ВІДЕО)

Скрін UATV

Героїня нового випуску програми UATVПалітурка” – поетеса Людмила Горова – розповіла про сучасну поезію та про те, який контент українською мовою зацікавить дітей.

Горова згадує, що свій перший вірш вона написала в 1-му класі.

“Потім були дурні вірші підліткового періоду, які, на щастя, втрачені. У студентські роки я писала різні коломийки з нецензурною лексикою. Коли почалося доросле життя та “боротьба за існування”, то було не до віршів”, – жартома каже героїня.

Людмила вважає себе “несправжньої поетесою”.

“Справжній поет – це людина, яка не може не писати”, – пояснює вона.

За її словами, кожен автор відштовхується від власних відчуттів, описує свої почуття, які його переповнюють на даний момент.

“Будь-які почуття здатні творити поезію. Якщо тебе переповнює просто ніжність, яка виникає в умовах повного благополуччя, вона теж виллється в поезію. Те ж саме можна сказати і про художників, письменників”, – впевнена героїня програми.

Людмила Горова, несподівано для себе, стала дитячою письменницею та поетесою. Вона написала дитячу книжку “Кошенята-віршенята”. Поштовхом для її написання стало те, що героїня завела собі кішку Зосю. Домашній улюбленець і мотивував до написання цієї книги.

“Перший моїм дорослим внеском в дитячу літературу стала співпраця з Дмитром Лісенбартом і його YouTube-каналом “Першосвіт“. Почалося все з перекладу дитячих пісень з англійської мови. Вже є чотири пісеньки”, – зазначає поетеса.

Горова розповіла про своє ставлення до суржика. Людмила зізналася, що він проник і в її сім’ю.

“Суржик проник в наше життя. Ну і нехай він займає місце в нашому житті. Це завжди така точка, яка дає особливе емоційне забарвлення нашої мови. Це зона зростання, мовний камбій, який породжує щось смішне і незвичне, нове – неологізми, наприклад”, – вважає автор.

Більше випусків програми “Палітурка” дивіться за посиланням.

Прямой эфир