Перед Великоднем рятувальники перевіряють пожежну безпеку храмів

uatv
20.04.2019
Фото з сайта rozdilna-rda.odessa.gov.ua

У зв’язку з наближенням Великодня співробітники ДСНС проводять низку заходів, які допоможуть попередити виникнення пожеж у храмах.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Зазначається, що під час великодніх свят церкви відвідує велика кількість людей, а в стінах храму масово використовують відкритий вогонь.

“Саме тому упродовж квітня по всій території України співробітники ДСНС проводять низку заходів, спрямованих на гарантування пожежної та техногенної безпеки у церквах, а також заходів з попередження виникнення надзвичайних подій у храмах під час богослужінь”, – зазначають у прес-службі.

Відповідні перевірки провели уже, наприклад, на Хмельниччині. Там рятувальники відвідали культові споруди на території міста Нетішин.

У Київській області фахівці ДСНС провели роз’яснювальні бесіди зі священнослужителями у Білоцерківському й Бородянському районах.

Такі ж заходи проводяться і у Черкаській області. Рятувальники провели протипожежний інструктаж з духовенством міста Умань та Уманського району.

“У першу чергу, рятувальники здійснюють перевірки стану пожежної безпеки приміщень. Під час рейдів співробітники Служби порятунку звертають особливу увагу на наявність у будівлях вогнегасників, шляхів евакуації прихожан, протипожежного водопостачання та сигналізації, знаків пожежної безпеки, а також на стан утримання електрогосподарства та приладів опалення”, – йдеться у повідомленні.

Подібні заходи рятувальники проводитимуть і надалі до початку великодніх свят.

Нагадаємо, рятувальники перед другим туром виборів перевіряють безпечність дільниць.

Джерело UATV
дата 20.04.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV