Пандемія коронавірусу: українці можуть подорожувати до 25 країн

uatv
14.07.2020
Фото Укрінформ

Наразі, коли у світі вирує пандемія коронавірусу і багато країн закрили свої кордони, для українських туристів відкриті 25 напрямків для подорожей.

Про це на брифінгу розповів глава МЗС Дмитро Кулеба, інформує UATV.

“На минулому брифінгу я оголосив 23 країни, до яких могли поїхати українці. Зараз таких країн стало 25”, – сказав міністр.

До списку додалися Багамські острови та Ліван. Раніше йшлося про такі країни: Туреччина, Сербія, Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Білорусь, Велика Британія, США, Мексика, Єгипет, Туніс, Республіка Корея, Ірак, Іран, Афганістан, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія, Бурунді, Сейшельські острови.

Кулеба наголосив, що однією з найважливіших умов закордонних подорожей є епідеміологічна ситуація в самій Україні. Глава МЗС нагадав, що країни визначають правила в’їзду на свою територію, звертаючи увагу на пандемічну ситуацію в тій державі, з якої прибувають громадяни.

“Якщо наша ситуація погана – кількість країн, в які можуть поїхати українці, обмежується”, – пояснив він.

За словами міністра, на першому місці, за кількістю переглядів на сайті МЗС про подорожі, зараз перебуває Угорщина. На другому – Туреччина, третьому – Росія. Далі Польща та Німеччина.

Читайте також: Спільно з міжнародними експертами сформовано дорожню карту розвитку туризму, – Ткаченко

Нагадаємо, що Угорщина запроваджує жорсткіші обмеження на кордонах через спалахи COVID-19.

Джерело UATV
дата 14.07.2020
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×