Новим ведучим програми “Лицом к лицу” на UATV став Євгеній Агарков

Журналіст приєднався до каналу з 9 липня

uatv
10.07.2018
Фото UATV

Колишній військовий кореспондент “1+1 Media” Євгеній Агарков приєднався до колективу каналу іномовлення України UATV.

“Для мене важливий проект UATV, бо він заточений на інформаційну боротьбу; крім того, телеканал мовить на окуповані території та за кордоном, що для мене є значним аспектом. Війні на сході я зараз присвячую велику частину мого життя. Я, як кореспондент, часто їздив до зони проведення ООС, і розумію, наскільки важливим є інформаційний спротив”, – розповідає новий ведучий UATV.

Євгеній Агарков народився на Миколаївщині. У журналістиці працює із 2008 року. Останні майже 6 років працював журналістом у новинах телеканалу 1+1 – “ТСН” та програмі “Спецкор” на 2+2.

Відомим став після затримання за журналістську діяльність у Росії співробітниками ФСБ під час висвітлення теми про затримання, на той момент – української льотчиці Надії Савченко.

“Я провів майже 2 тижні в ізоляторі. Мені пощастило – завдяки тиску міжнародної спільноти мене випустили, а хотіли дати 20 років “за шпигунство”. Нині, як згадка, у мене штамп в закордонному паспорті, який свідчить про заборону в’їзду на територію РФ та Білорусі на 5 років”, – розповів журналіст.

Євгеній зазначив, що робота на UATV – це можливість для нього зростати як ведучий. “Адже хочеться бути журналістом, який може розказати людям більше, ніж у 3-хвилинному сюжеті, а формат програми “Лицом к лицу” – якраз той шанс зростати більше як професіонал, бо я глибше занурююсь у тему, ретельно готуюся до кожного гостя, для мене цікавий розвиток із різних боків, я б хотів знати більше про те, що відбувається довкола мене, і показувати це нашим глядачам”, – заявив Агарков.

Більше випусків програми “Лицом к лицу” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 10.07.2018
категорії Новини телеканалу
поділитися

Топ новин на UA|TV