Канал UATV відкрив перший власний корпункт за кордоном

uatv
29.12.2018
Фото з сайта monk.com.ua

Власний кореспондентський пункт UATV відкрив у Варшаві. Досвідчена знімальна група вже інформує глядачів телеканалу про найцікавіші події та життя українців у Польщі.

Робота нового корпункту, який створено у Варшаві спільно з українським інформаційним агентством “Укрінформ”, допоможе UATV повністю охопити територію Польщі, щоб оперативно повідомляти глядачам про новини сусідньої країни.

“Для нас це новий досвід, рік роботи та переговорів,– розповідає начальник відділу міжнародної інформації Варвара Міранкова. – Почати вирішили із Польщі – це наш близький сусід, близький за духом та традиціями, і діаспора українців у цій країні – чи не найбільша у світі. До того ж, там було легко знайти українських кореспондентів. UATV у Польщі представляє Юрій Банахевич – кореспондент “Укрінформу”, він уже багато років живе у Варшаві, та оператор Ігор Антонюк, який майже шість років працював у корпунктах найбільших українських телеканалів у Лондоні, Вашингтоні, Берліні та Варшаві”.

За словами Варвари Міранкової, корпункт UATV за кордоном працює за тими ж журналістськими стандартами, що й телеканал іномовлення UATV, маючи таку ж саму мету – говорити про Україну.

“Ми дотримуємося свого курсу – розповідаємо про Україну світові, висвітлюємо життя нашої діаспори у Польщі, події та заходи, пов’язані з Україною, візити лідерів, – пояснює Варвара. – Завдяки команді, яка працює в нашому корпункті, можемо відшукувати цікаві історії, які невідомі широкому загалу, але наші кореспонденти про них знають, оскільки вони вже не перший рік живуть у Польщі та мають багато знайомих. Їм легше тримати руку на пульсі, аніж журналістові, який приїздить до Варшави з Києва раз на рік у кількаденне відрядження”.

Завдяки відкриттю корпункту UATV може отримувати максимально оперативну та, головне, ексклюзивну інформацію з місця подій.

“Міжнародній аудиторії цікаво дізнаватися більше про українців. Зараз ми можемо розповідати й про те, як українці, котрі живуть і працюють за кордоном, вболівають за долю своєї країни. Підтримують армію, переймаються реформами, соціальними проектами. Наприклад, ми вже робили сюжет про акцію “Свята без тата“– її організували волонтери у Варшаві, збирають подарунки для дітей загиблих і поранених українських військових, політв’язнів. Коли ці подарунки приїдуть доКиєва – їх зустрічатиме вже наша місцева знімальна група. Це такий “місточок”, історія з продовженням, над якою працюють разом і українські, й закордонні кореспонденти UATV. Прекрасно, що ми можемо це робити”, – зазначає Міранкова, додавши, що UATV продовжує працювати над розширенням мережі власних корпунктів у світі, тож уже зовсім скоро отримуватиме найсвіжіші новини ще з однієї європейської столиці.

Джерело UATV
дата 29.12.2018
категорії Новини телеканалу
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×