ДП “МПІУ” оголошує конкурс

ДП «МПІУ», відповідно до Положення «Про організацію та проведення мистецьких конкурсів на ДП «МПІУ», затвердженого Наказом ДП «МПІУ» від 15.06.2022 року № 168 та Статуту ДП «МПІУ», оголошує про початок проведення мистецького конкурсу з відбору проєктів по виробництву (створенню) телевізійних передач, що включає в себе: концепцію, розробку сценаріїв/сценарних планів та виробництво передачі, що передбачає частковий технологічний цикл виробництва.

Тип: телевізійна передача.

Хронометраж: від 45хвилин.

Мова: українська.

Цільова аудиторія: загальна аудиторія.

         Під час протистояння України зі збройною та інформаційною агресією з боку російської федерації є нагальна потреба у зміцненні інформаційного простору України та задоволенні потреб аудиторії. У нових реаліях повномасштабної війни та героїчного спротиву українців, мільйонів переселенців, надзвичайної міжнародної підтримки, ДП «МПІУ» продовжує свою місію, що полягає у консолідації української та світової спільноти довкола «українського порядку денного», знайомства з феноменами української багатонаціональної ідентичності, хоробрості, згуртованості й патріотизму. Є потреба показати історію переродження, історію трансформації, пошук точки опори у цей складний для українців час. Показати на конкретних історіях українців, що війна стосується кожного  і, навіть в такі страшні часи, завжди є місце для усмішки!

        Метою конкурсу є відбір конкурентоспроможного телевізійного продукту, який буде висвітлювати глядачеві війну через емоційну історію конкретного українця у доступний спосіб, де кожен глядач зможе побачити у ній себе. Будемо розмовляти з глядачем про війну не через суху статистику цифр та констатацію воєнних подій чи наслідків. Намір створення проєкту — показати  українців не жертвами, а героями! Подарувати глядачу впевненість у майбутньому!

       Завданням конкурсу є створення телевізійного продукту, який буде нагадувати українцям, що війна триває і вона у кожному домі, незалежно від того, у якому регіоні вони проживають, мови, професії чи віку; підготувати українців до складнощів, які можуть чекати на нас в майбутньому внаслідок цієї війни; надавати практичні поради як діяти у тій чи іншій ситуації.

Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі та матеріалів (в друкованій та електронній формах) 09 листопада 2022 року (включно) до 18:00.

Із зазначеною інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Прямой эфир