ДП “МПІУ” оголошує конкурс

З метою посилення забезпечення інформаційної безпеки держави, захисту її інформаційного простору та інформування міжнародної спільноти про події, що відбуваються під час збройної агресії Російської Федерації, в умовах воєнного стану, введеного в дію Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 «Про введення воєнного стану в Україні» запущений телевізійний проєкт російською мовою «FREEДОМ» на каналі українського іномовлення.

На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України № 366 — р від 07 травня 2022 року «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету щодо забезпечення інформаційної безпеки та захисту інформаційного простору держави»,  телевізійний проект «FREEДОМ» виходитиме в ефір у вигляді цілодобового інформаційного марафону.

З метою якісного та оперативного висвітлення подій, ведення безперервного мовлення з актуальною інформацією ДП «МПІУ», відповідно до Положення «Про організацію та проведення мистецького конкурсу для реалізації інформаційного марафону «FREEДОМ» на Державному підприємстві «МУЛЬТИМЕДІЙНА ПЛАТФОРМА ІНОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ», затвердженого Наказом ДП «МПІУ» від 11 травня 2022 року № 162 та Статуту ДП «МПІУ», оголошує про початок проведення мистецького конкурсу з виробництва (створення) інформаційних матеріалів в прямому ефірі та виробництва (створення) інформаційних передач для інформаційного марафону «FREEДОМ».

Кінцевий термін подачі заявок на участь у конкурсі 20 травня 2022 року до 10:00 (включно). Із зазначеною інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Прямой эфир