Борис Бабін розповів, як Мінкульт РФ грабує українську спадщину в Криму

Представництву Президента України в АРК відомі компанії, які проводять незаконні розкопки на півострові

uatv
08.08.2018
Фото Цензор.НЕТ

Мінкульт РФ видає документи на грабунок української культурної спадщини в Криму, заявив в інтерв’ю UATV Постійний представник Президента України в АРК Борис Бабін.

“Механізм такий – Мінкульт РФ дає “дозвіл” компаніям на розкопки, й ось вони із цим папірцем починають розкрадати українську національну культурну спадщину. Оскільки всі ці документи відкриті, список компаній ми склали. Представництво Президента України в АРК відпрацювало дане питання, ми подали відповідну пропозицію ще навесні цього року на санкції щодо тих фірм, які отримали від Міністерства культури Росії “дозвіл” на проведення розкопок”, – розповів Борис Бабін.

За його словами, таких фірм небагато – близько 10. Він також зазначив, що, згідно з нашим законодавством, будь-які фірми, котрі хочуть проводити розкопки, повинні отримувати дозвіл української влади. “Сподіваємося, що наші правоохоронні органи перейдуть у реальну площину роботи щодо Криму, адже ми хочемо побачити результат. Ми повинні перервати цю практику”, – сказав Бабін.

Телеверсію інтерв’ю з Постійним представником Президента України в Автономній Республіці Крим Борисом Бабіним дивіться 8 серпня о 19:00 у програмі “Лицом к лицу”.

 Наталія МАРЧЕНКО, UATV

Джерело UATV
дата 08.08.2018
категорії Крим
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×