Звіти лікарень про забезпечення засобами захисту та медобладнанням будуть у відкритому доступі, – ОП

uatv
07.04.2020
Фото ОП

Невдовзі у відкритому доступі будуть звіти всіх лікарень про їхнє забезпечення засобами захисту, медичним обладнанням проти коронавірусу і персоналом.

Про це йшлося під час щоденної наради у президента України Володимира Зеленського, інформує сайт глави держави.

Наразі ця платформа на фінальному етапі, потім дані з кожного медзакладу перевірять волонтери.

“Така програма потрібна і для держави, щоб збирати інформацію, розраховувати потреби та прогнозувати забезпечення, і для медіа та громадян, а також для волонтерів, щоб вони бачили результати своєї роботи”, – сказав прем’єрміністр Денис Шмигаль.

Зеленський наполіг, щоб Міністерство охорони здоров’я продовжувало системно інформувати населення щодо ризиків зараження коронавірусом, а також способів захисту від нього.

Окрім цього, під час наради обговорили поліпшення інформування людей щодо епідемії під час Великодніх свят.

“Уже сьогодні велике свято – Благовіщення. І люди, за традицією, хочуть піти до церков. Маємо ще активніше говорити про відповідальність не лише за своє життя та здоров’я, а й своїх близьких і людей навколо. Треба працювати над тим, щоб Великодні свята відбулися урочисто, з миром і безпечно”, – зазначив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Водночас, як повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, сьогодні вірусологи завершують перевірку облаштування регіональних лабораторій. Це необхідно для покращення умов роботи лабораторій для виявлення коронавірусу.

Раніше в Офісі президента повідомляли, що цього тижня очікується 7 літаків зі спецзасобами для протидії COVID-19.

Джерело UATV
дата 07.04.2020
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV