Зеленський обговорив із послом Китаю протидію поширенню коронавірусу

uatv
24.03.2020
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський прийняв новопризначеного посла Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжуна.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт глави держави.

Зеленський відзначив зусилля китайської влади, які дали змогу стабілізувати ситуацію з поширенням коронавірусу. Він наголосив на зацікавленості України у вивченні китайського досвіду боротьби з цією хворобою та налагодженні обміну інформацією з китайськими медичними фахівцями.

Також глава держави подякував за отримане з Китаю медичне обладнання та відзначив особисте сприяння у цьому посла КНР.

Президент звернувся до китайського уряду з проханням надати Україні додаткову допомогу: необхідні тестсистеми, медичне обладнання та лікарські засоби.

Окремо Зеленський висловив подяку за незмінну позицію Китаю стосовно підтримки суверенітету й територіальної цілісності України.

Під час зустрічі сторони обговорили можливості подальшого розвитку українсько-китайської торговельно-економічної співпраці. Було відзначено, що Китай є одним з основних торговельних партнерів України, двосторонній товарообіг за підсумками 2019 року становив $12,8 млрд та має перспективи до подальшого збільшення.

Окрім цього, Зеленський обговорив із послом можливості залучення в Україну інвестицій з Китаю, зокрема для реалізації інфраструктурних проєктів.

Читайте також: Уряд домовився про співпрацю українських та китайських лікарів, – Зеленський (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 24.03.2020
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV