За три роки безвізу українці здійснили 49 млн поїздок до ЄС

uatv
11.06.2020
Фото Укрінформ

Три роки тому в цей день, 11 червня, Україна отримала безвізовий режим із Європейським Союзом (окрім Ірландії), а також Ісландією, Ліхтенштейном, Норвегією та Швейцарією, які входять до Шенгенської зони, але не є членами ЄС.

Про це інформує пресслужба ДПСУ.

Від початку дії безвізу (з 11 червня 2017 року до квітня 2020 року) українці загалом здійснили майже 49 мільйонів поїздок до країн ЄС як за біометричними, так і не біометричними документами.

Найбільша кількість наших співвітчизників перетинає кордон із Польщею. Також для українців були активними ділянки кордону з Угорщиною та Румунією, і дещо менше – кордон зі Словаччиною.

Прикордонники звернули увагу, що українці все частіше користувалися авіаційним сполученням. Тоді як морське сполучення є найменш популярним.

Пасажиропотік до країн ЄС зростає щороку. Зокрема, у 2018 році кількість поїздок була на рівні 17,5 млн, а в минулому році вона становила 18,65 млн.

“Перші місяці 2020 року також не стали винятком, однак далі на ситуацію вплинула пандемія захворювання на коронавірусну інфекцію, через що більшість країн обмежили в’їзд, а регулярне міжнародне авіаційне сполучення призупинилося. Так, відповідно до аналізу, у січні та лютому цього року українці в країни ЄС прослідували 3 млн разів, а за аналогічний період 2019 року – 2,3 млн”, – розповіли в ДПСУ.

Також у 2019-2020 роках перелік популярних для відвідування країн ЄС українці значно розширили. Якщо в 2017 році найбільшим попитом користувалися такі країни як Німеччина, Польща, Румунія, Словаччина та Угорщина, то далі цей список поповнився ще й Австрією, Грецією, Іспанією, Італією та Чехією.

Раніше у МОЗ пояснили, як правильно перебувати на самоізоляції після поїздки за кордон.

Читайте також: Степанов розповів, за яких умов іноземців пускатимуть в Україну

Джерело UATV
дата 11.06.2020
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×