Євросоюз виділяє Україні €11,5 млн на реформу державного управління

uatv
07.07.2020
Фото Укрінформ

Європейський Союз виділив Україні понад 11,5 млн євро на реалізацію реформи державного управління.

Про це інформує Представництво ЄС в Україні.

Кошти виділені на безоплатній та безповоротній основі. Вони будуть спрямовані на фінансування видатків загального фонду державного бюджету.

“Реформа державного управління є однією з ключових реформ, які проводяться в Україні. Європейський Союз продовжує підтримувати відповідні зусилля шляхом поширення знань, кращих практик та надання суттєвої фінансової допомоги”, – зазначив посол Матті Маасікас, голова Представництва ЄС в Україні.

Загалом ЄС виділив 90 млн євро в межах програми бюджетної підтримки на реформування державного управління на період 2016–2021 років. Ця виплата є черговою після вже наданих трьох траншів на загальну суму 37,6 млн євро. Останній транш на суму 26 млн євро запланований на 2021 рік.

Крім бюджетної підтримки, ЄС також надає технічну допомогу обсягом 14 млн євро для впровадження та реалізації зазначених принципів державного управління в державних органах.

Також спільно з ЄБРР виділяє 28,7 млн євро для підтримки секторальних реформ у профільних міністерствах шляхом створення команд експертів.

Раніше Євросоюз та ВООЗ передали обладнання для тестування на COVID-19.

Читайте також: В ЄС не визнають проведення Росією голосування в окупованому Криму

Джерело UATV
дата 07.07.2020
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×