Єврокомісія виділяє 232 млн євро на боротьбу з коронавірусом

uatv
24.02.2020
Фото Укрінформ-UATV

Єврокомісія оголосила про виділення 232 мільйонів євро на глобальні заходи зі стримування поширення коронавірусу COVID-19.

Відповідну заяву в Брюсселі зробили єврокомісар з питань кризового менеджменту Янез Ленарчич та єврокомісар з питань охорони здоров’я та продовольчої безпеки Стелла Кіріакідес, повідомляє Укрінформ.

“Оскільки на сьогодні вже втрачено понад 2600 життів, у нас немає іншого варіанту, ніж готуватися (до поширення коронавірусу) на всіх рівнях. Наш новий пакет допомоги буде спрямований на підтримку ВООЗ та країн зі слабкою системою охорони здоров’я. Наше завдання – стримати спалах хвороби на глобальному рівні”, – наголосив Ленарчич.

Так, із передбачених 232 мільйонів євро 114 мільйонів будуть спрямовані на підтримку зусиль ВООЗ щодо підвищення глобальної готовності у протистоянні вірусу. 15 мільйонів будуть спрямовані на допомогу країнам Африки у здійсненні заходів проти розповсюдження вірусу. Ще 100 мільйонів отримає фармакологічна промисловість для пошуку вакцин і протиепідемічних засобів, включаючи діагностику та терапію, клінічні дослідження тощо. Ще три мільйони євро будуть спрямовані на організацію рейсів для евакуації європейських громадян із Китаю.

Як зазначила Кіріакідес, вже завтра до Італії вирушить спільна медична місія за участю Єврокомісії та ВООЗ для оцінки ситуації на місці та планування заходів зі стримування хвороби.

Як відомо, в Італії кількість померлих від коронавірусу збільшилася до 4.

Нагадаємо, що США звинуватили Росію у проведенні кампанії з поширення фейків про коронавірус.

Джерело Укрінформ
дата 24.02.2020
категорії Світ
поділитися

Топ новин на UA|TV