“Всеукраїнська школа онлайн” на телеканалі “Дом”: розклад уроків

uatv
06.04.2020
Фото ОП

Карантин – це не канікули. Саме тому сьогодні, 6 квітня, о 10:00 для учнів усієї країни стартує проєкт “Всеукраїнська школа онлайн”. Уроки з 11 предметів будуть транслюватися для 5-11 класів.

Анонсуючи ініціативу, президент України Володимир Зеленський зазначив, що в межах проєкту 40 педагогів з Києва на весь час карантину стануть вчителями для дітей з усіх регіонів, без винятків. Крім того, на уроках діти зможуть побачити українських зірок, які також беруть участь у проєкті.

“Наше завдання як держави – забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань”, – наголосив глава держави. – Закликаємо батьків стежити за новинами й мотивувати дітей до перегляду. Приєднатися до цього пізнавального контенту можна всією родиною А тому –залишаємося вдома. Вчимося вдома”.

Всі уроки розроблені за збалансованою програмою Міністерства освіти і науки.

До ініціативи приєдналися українські телеканали, які транслюватимуть заняття щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину.

Відеоуроки покажуть:
5-й клас – “Плюсплюс” і “112 Україна”;
6-й клас – ZOOM і NewsOne;
7-й клас – ZIK;
8-й клас – “Індиго” й УНІАН;
9-й клас – “Рада” і UA:Культура;
10-й клас – UA: Перший.
11 клас – “Дом”, М1.

Школярі з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також анексованого Криму, без проблем зможуть навчатися дистанційно.

Відзначимо, що українську освіту, згідно даних МОН, дистанційно отримують 4,5 тисячі дітей з окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Телеканал “ДОМ” транслюватиме уроки для 11-класників. Їм, як відомо, цього року потрібно складати ЗНО. І поки точні дати тестування ще визначають, перегляд уроків дозволить майбутнім абітурієнтам нічого не пропустити з програм предметів, обов’язкових для ЗНО, а також закріпити вивчений матеріал.

Вчитися дистанційно школярі також зможуть за допомогою інтернету. Зокрема, записи уроків для всіх класів можна буде знайти на YouTubе МОН.

Розклад уроків для 11 класу:

Понеділок
Українська мова
Алгебра
Руханка
Фізика
Історія України
Руханка

Вівторок
Українська література
Біологія
Руханка
Історія України
Географія
Руханка

Середа
Англійська мова
Геометрія
Руханка
Хімія
Біологія
Руханка

Четвер
Українська література
Фізика
Руханка
Англійська мова
Всесвітня історія
Руханка

П’ятниця
Українська мова
Фізика
Руханка
Хімія
Алгебра
Руханка

Нагадаємо, стартує освітній проєкт 6 квітня. Трансляція уроків відбуватиметься щодня, з понеділка до п’ятниці.

Джерело UATV
дата 06.04.2020
категорії ДОМ
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×