ВООЗ створила дослідницьку групу, яка вивчатиме повторне зараження коронавірусом

uatv
10.10.2020
Фото Укрінформ

Для вивчення випадків повторного зараження новим коронавірусом Всесвітня організація охорони здоров’я створила спеціальну дослідницьку групу.

Про це розповіла очільниця технічної групи підрозділу надзвичайних захворювань ВООЗ Марія Ван Керкхове, повідомляє Укрінформ.

Керкхове наголосила, що випадки повторного зараження відбуваються у великій кількості країн. Це явище потребує детального дослідження, саме тому й була створена спеціальна група.

Організацію, зокрема, цікавить, який імунітет з’являється в організмі після першого зараження, а який – після другого, зростає чи зменшується кількість антитіл. Також ВООЗ шукатиме відповідь на питання про серйозність повторного протікання хвороби і можливості зараження більш легкою формою коронавірусу. Адже в деяких випадках після повторного інфікування хвороба в людини протікає у легшій формі, а в деяких – навпаки.

Нагадаємо, за минулу добу в Україні виявили 5728 нових випадків коронавірусу. У той же час були зафіксовані антирекорди по госпіталізації (990 людей за добу) та смертності (108 летальних випадків).

Читайте також: Українці безкоштовно робитимуть тести на коронавірус у приватних лабораторіях, – рішення уряду

Джерело UATV
дата 10.10.2020
категорії Наука
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×