Володимир Зеленський та Себастіан Курц обговорили активізацію інвестиційної співпраці

uatv
15.09.2020
Фото ОП

Президент України Володимир Зеленський і Федеральний канцлер Австрії Себастіан Курц під час зустрічі у Відні обговорили активізацію торговельно-економічної та інвестиційної співпраці між двома країнами.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ОП.

Володимир Зеленський зазначив, що обсяги двосторонньої торгівлі України та Австрії щороку зростають, торік вони досягли майже $1,5 млрд. Президент висловився за необхідність відновлення докризового рівня торговельно-економічних відносин.

“Разом із паном канцлером ми обговорили напрями, які можуть отримати, скажімо так, нове дихання завдяки австрійським інвестиціям. Зокрема, це транспортна інфраструктура, транзит енергоносіїв, банківський і фінансовий сектори, енергетика, туризм, захист довкілля”, – сказав Володимир Зеленський.

Читайте також: Україна та Кенія активізують інвестиційну співпрацю, – МЗС

Себастіан Курц зазначив, що Австрія та Україна історично мають дуже хороші стосунки, а австрійські підприємства є одними з найбільших інвесторів в українську економіку.

Канцлер Австрії відзначив кроки Володимира Зеленського в боротьбі з корупцією, що також є позитивним сигналом для австрійських інвесторів.

Раніше Володимир Зеленський закликав владу Австрії розглянути питання будівництва газопроводу “Північний потік-2” з точки зору енергетичної безпеки, зокрема всієї Європи.

Джерело UATV
дата 15.09.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×