В Україні відбулося відкриття першого регіонального Офісу євроінтеграції (ФОТО)

uatv
15.10.2020
Фото Facebook @UA.EU.NATO 

У Херсоні сьогодні, 15 жовтня, відкрили перший в Україні регіональний Офіс євроінтеграції.

Про це повідомила віцепрем’єрка з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина у Facebook, інформує UATV.

Вона наголосила, що зараз важливо стимулювати євроінтеграційні процеси в регіонах держави.

“До Євросоюзу інтегрується уся країна, кожна область, місто чи містечко. Тому для мене особливо важливо стимулювати євроінтеграцію в регіонах. Херсон має стати прикладом успіху для інших областей”, – зазначила вона під час установчої наради з питань запуску роботи Офісу євроінтеграції Херсонської області.

Такий Офіс євроінтеграції матиме значення і для жителів окупованого Криму, адже після перетину адмінмежі з півостровом громадяни потрапляють у Херсонську область, звернула увагу віцепрем’єрка.

Офіс євроінтеграції займатиметься втіленням у життя культурних та освітніх проєктів, зокрема – поширюватиме серед школярів та студентів знання про європейський курс України. Також структура намагатиметься збільшити бізнесконтакти між підприємцями Херсонщини і країн-членів ЄС, а також сприятиме реалізації положень Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, досягнення цілей сталого розвитку, зокрема ґендерної рівності.

За словами Стефанішиної, своє бажання відкрити в регіонах Офіси з євроінтеграції підтвердили голови Хмельницької, Дніпропетровської і Полтавської облдержадміністрацій.

Нагадаємо, Стефанішина назвала особливість євроінтеграції як політики.

Читайте також: Євроінтеграційний курс нині актуальний для України більше, ніж будь-коли, – президент

Джерело UATV
дата 15.10.2020
категорії Україна та ЄС
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×