В Україні від сьогодні відновилося пасажирське залізничне сполучення, – Криклій

uatv
01.06.2020
Фото Укрінформ

В Україні з 1 червня відновили свою роботу понад 40 поїздів далекого сполучення і 439 приміських електричок у низці областей.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, інформує UATV з посиланням на пресслужбу відомства.

“Сьогодні о 6:12 ранку з вокзалу “Київ-Пасажирський” відправився перший пасажирський потяг після карантину за напрямком “Київ – Костянтинівка”. Всього понад 40 поїздів далекого сполучення вирушають від сьогодні та їх список поповнюватиметься”, – сказав він.

Загалом відновлення роботи потягів далекого сполучення охопило Київську, Вінницьку, Черкаську, Полтавську, Кіровоградську, Дніпропетровську, Одеську, Херсонську, Миколаївську, Запорізьку, Харківську та Сумську області, а також неокуповані території Донеччини та Луганщини.

Також від сьогодні відновлюють рух 439 приміських електричок у десяти областях. Серед них – Харківська, Полтавська, Черкаська, Одеська, Донецька, Луганська, Івано-Франківська, Тернопільська, Житомирська, а також частково – Хмельницька області. Крім цього, в цих регіонах розпочалися перші автобусні міжобласні перевезення. Дозвіл на їх здійснення видали обласні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Щодо можливості відновлення рейсів в інших регіонах – очікуються рішення їх комісій.

В Мінінфраструктури також нагадали, що з 4 червня відкривається залізничне сполучення із Західною Україною. Свою роботу розпочнуть шість поїздів далекого сполучення: потяги №1/2 Івано-Франківськ – Костянтинівка, №7/8 та №749-750 Київ – Івано-Франківськ, №29/30 Київ – Ужгород, №98/97 Ковель – Київ та №772/771 Хмельницький – Київ.

“Також активно працюємо над запуском авіаперевезень, як внутрішніх, так і міжнародних. Найбільш популярними закордонними напрямками залишаються Туреччина, Греція, Кіпр, Хорватія, Чорногорія та Грузія. Більш точні дані озвучу вже скоро”, – додав Владислав Криклій.

Раніше Криклій повідомляв, що Україна відновить міжнародне та внутрішнє авіасполучення з 15 червня. При цьому в МЗС розробили два критерії для відновлення авіарейсів.

Джерело UATV
дата 01.06.2020
категорії Туризм
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV